NOVINKY

Zde naleznete přehled novinek

Milí přátelé Naděje Cabo Verde, jak všichni víte, procházíme velmi těžkou situací. COVID-19 zasáhl i Kapverdy. Jsou zavřené hotely a restaurace, lidé nemají práci, jsou v karanténě a ostrovy jsou bez turistů. Většině lidí chybí jídlo, pitná voda, nemají léky, dezinfekční a ochranné prostředky, a proto Kapverdy vyhlásili stav nouze.
Jako Kapverďanka se cítím zavázaná k tomu, abych Kapverdským ostrovům a jejich obyvatelstvu jakýmkoliv způsobem pomohla. Snažím se získat ochranné prostředky, dezinfekční prostředky, léky, potraviny a pitnou vodu. Prosím všechny o pomoc, hlavně ti, kteří mají Kapverdy rádi a ti, kteří měli možnost tuto krásnou zemi poznat.

Transparentní účet 5592552329/0800

Moc Vám děkujeme


Zdravím všechny přátele Naděje Cabo Verde s přáním pevného zdraví, síly a trpělivosti. Nejprve bych ráda poděkovala všem příznivcům, kteří z dobré vůle posílají symbolické částky peněz na náš transparentní účet, aby podpořili ty nejzranitelnější v období této krize.
Ráda bych Vás také informovala, že společně se solidárními podnikateli jsme získali řadu ochranných pomůcek proti viru, jako jsou chirurgické roušky, roušky z nanovláken, lékařské vybavení, alkoholový dezinfekční gel, ochranné brýle, atd.
Chtěla bych Vás informovat, že na Kapverdách žije několik Čechů, pro které by tyto produkty také mohly být výhodou. Češi, se kterými jsme v kontaktu, by v případě nouze byli rádi zahrnuti do této pomoci. Kapverdské ostrovy jsou momentálně izolovány v nouzovém stavu a všechny pravidelné lety jsou zrušeny.

Všem posílám naději, sílu, pozitivní myšlení, lásku, solidaritu a trpělivost.
VELMI VÁM DĚKUJI.
https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty…


Dobrý den přátelé Naděje Cabo Verde.
Využívám této příležitosti a přeji vám hezké velikonoční svátky.
Chtěla bych vás informovat, že můžeme poslat pomoc na Kapverdy s výjimkou respirátoru FFP-3. Za tímto účelem sháníme lékařské a domácí roušky, dezinfekční gel, dětské plenky, dětskou výživu, dámské hygienické potřeby, atd.
Tento materiál pošleme nejzranitelnějším kapverdským rodinám, které velmi trpí negativním dopadem Covidu-19.
Pokud máte zájem se připojit k pomoci Kapverdám buď individuálně nebo jako firma, která tyto produkty dodává, prosím kontaktujte nás, budeme Vám velmi vděční za Vaši štědrost.
Přeji všem pevné zdraví.


Ahoj a hezký den přátelé Naděje Cabo Verde.
Doufám, že jste v pohodě a těšíte se dobrému zdraví. Chci vám sdělit, že už máme 245 ks dezinfekčního gelu, který je připravený na odeslání na Kapverdy do nemocnice na Boa Vistě, kde se nacházejí nemocní pacienti s Covid-19.
Dále bych vás chtěla informovat, že minimálně do konce měsíce dubna budeme shánět lékařské a domácí roušky, dezinfekční gel, dětské plenky, kojenecké mléko, dětskou výživu, dámské hygienické potřeby, atd. Tento materiál pošleme nejzranitelnějším kapverdským rodinám, které velmi trpí negativním dopadem Covidu-19.

Moc děkujeme a přeji všem pevné zdraví