Festival ambasád a Naděje Cabo Verde

Chci poděkovat více než 20 000 účastníkům, kteří se k nám připojili a objevili bohatou mozaiku naší kultury. Poprvé jsme měli šanci sdílet kousek našeho domova se všemi z vás.
Děkuji organizátorům akce za příležitost, mé sestře z života a srdce, která mi pomohla připravit vynikající tradiční jídlo z Kapverd – které bylo naprostým hitem! Mé úžasné asistentce Nikol, mé velké přítelkyni Jarušce, která udělala úžasný čokoládový dort a byla s námi celý den, a všem, kteří neúnavně pracovali na tom, aby to bylo možné.
Zvláštní poděkování patří také našim krajanům žijícím v České republice, jako jsou Rosa, Jerson, Dias a jejich rodiny, stejně jako všem, kteří přímo či nepřímo přispěli k tomu, aby naše účast byla ohromujícím úspěchem.
Lidem a organizacím přátelským Naděje Cabo Verde, Česko-kapverdské obchodní komoře, Cape Verde Real Estate s.r.o, MÓNICA SOFIA shop a všem, kteří si našli čas nás navštívit, děkuji.
A to nejlepší na tom všem? 100 % z toho, co jsme prodali na veletrhu, bude použito na podporu sociálních projektů Naděje Kapverdy. To znamená, že naše oslava kultury Kapverd také vytváří pozitivní dopad.
Pokračujte v naději pro Kapverdy.
Velké děkuji všem za to, že jste součástí Naděje Cabo Verde.

https://www.instagram.com/reel/CtW7ZK6oc8-/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Share: