Podpořte své zdraví a jako bonus pomůžete Kapverdám!

Podpořte své zdraví a jako bonus pomůžete Kapverdám

Nedávno jsme se vrátili z Kapverdských ostrovů a nepřijeli jsme s prázdnou. Pro naše podporovatele jsme přivezli listy Anona (Láhevník ostnitý).

Rostlina se vyskytuje převážně v deštných pralesech a o jejích jedinečných účincích věděli již domorodí obyvatelé Střední a Jižní Ameriky, kteří ji používali pro zklidnění zanícených sliznic, proti chřipce, astma i kašli, ke stabilizaci krevního cukru, urychlení hojení ran, podpoře funkce jater, snížení krevního tlaku, proti artritidě i revmatismu, a dokonce i pro potlačení úzkosti. Tyto zázračné účinky rostliny Anona potvrzuje i několik novodobých vědeckých studií. Jejich zjištění o silných protinádorových a protirakovinných vlastnostech acetogeninů v Anona (bioaktivní složeniny v listech, stonku a semenech), zájem o rostlinu ještě umocnil.

Listy Anona můžete mít doma i VY a to za výjimečně symbolickou částku 100,- Kč. A to nejlepší na konec – VŠECHNY UTRŽENÉ PENÍZE Z PRODEJE JDOU NA PODPORU KAPVERDÁM! S námi můžete udělat něco dobrého nejen pro sebe a své zdraví, ale i pro ostatní. Děkujeme, že pomáháte!

Emailinfo@nadejecv.org

Číslo transparentního účtu: 5592552329/0800 ǀ IBAN: CZ09 0800 0000 0055 9255 2329 ǀ BIG/SWIFT: GIBACZPX